Logo

Služby

Naše firma se specializuje na provádění litých podlah z pěnobetonu a anhydritu. Zajišťujeme úpravu podlahového povrchu pomocí leštěného betonu. Dále v naší nabídce naleznete také výstavbu nejrůznějších objektů a jejich rekonstrukce i kompletní zateplování fasád. Všechny služby realizujeme v Olomouci, Olomouckém kraji, ovšem poskytujeme naše služby po celé ČR.

Proč k nám?

  • Ke každé zakázce přistupujeme individuálně

  • Doporučíme nejlepší řešení Vašich požadavků

  • Máme mnohaleté zkušenosti s realizací zakázek různého rozsahu

  • Dodržujeme dohodnuté termíny a ceny

Lité podlahy Olomouc - pěnobeton

Pěnobeton se používá jako podkladová vrstva finální podlahové krytiny v bytových a rodinných domech, administrativních budovách nebo školách. Oproti klasickému betonu má pěnobeton výborné nivelační vlastnosti, je lehký a jeho zpracování je rychlé. Nezatěžuje konstrukci budovy, a tak je využitelný i ve starších budovách. Často se pěnobeton využívá také jako výplňový materiál. Slouží pro vyrovnání podlahy, pro pokládku parket a dlažby.

Podlahy z polystyrenbetonu

Polystyrenbeton má podobné vlastnosti jako pěnobeton s tím rozdílem, že jako plnivo se používá polystyren. Výhodou polystyrenbetonu je, že se dopravuje čerpadlem, má dobré izolační vlastnosti a je lehký, což mluví pro jeho použití ve většině rodinných domů a administrativních budov. Za den jsme schopni položit až 1000 m2 podlahy, což uspoří čas i peníze za nákladné vyložení polystyrenem.

Anhydritové podlahy

Jedná se o samonivelační anhydritové podlahy na bázi sádry, které se ve velkém množství využívají v bytech, rodinných domech a občanských vybavenostech. Díky vysoké teplené vodivosti je anhydritová podlaha vhodná také pro podlahové vytápění, protože minimálně mění svůj objem a není, zde potřeba dilatovat jednotlivé topné okruhy. Na tento typ podlahy je nutné provést podlahovou úpravu.

Leštěný beton

Jedná se o leštěný beton, který je vyztužený pomoci KARI sítě. Tento typ podlahy je vhodný použit do garáží nebo různých průmyslových objektů. Aplikace této podlahy je rychlá a nevyžaduje žádnou další vyrovnávací stěrku, což šetří klientům čas a peníze.

Zateplování fasád Olomouc

Zaměřujeme se na zateplování fasád rodinných, bytových i panelových domů, kancelářských a průmyslových objektů. Díky zkušenostem v oboru dokážeme optimálně realizovat zakázky prakticky jakéhokoliv rozsahu. V rámci zateplování zajistíme také výměnu oken. Součástí našich služeb je také odborné poradenství. Ohledně kvalitního zateplování fasád nás kontaktujte. Rádi vám poradíme a vyhotovíme nacenění.

Výstavba rodinných domů

Další naší službou je kompletní realizace rodinných domů. Každou stavbu realizujeme na klíč (díky našim partnerským dodavatelům). Vždy se snažíme primárně se přizpůsobit požadavkům klienta. V průběhu realizace stavby konzultujeme dílčí části výstavby s klientem. Předcházíme tak nedorozuměním a snadněji tak dodržíme termín dodání stavby.